ЗАПЧАСТИНИ ЮМЗ 6

ЮМЗ-6 - модель універсальних колісних тракторів, яка стала «бестселером» вітчизняної сільгосптехніки. Ми пропонуємо вашій увазі запчастини ЮМЗ і докладний каталог.

Трактор мав чотири модифікації: ЮМЗ: -6, -6А, -6К, -6АК;

У Вас є можливість, купити запчастини на ЮМЗ, у якого типове побудова. Сільськогосподарські машини цієї моделі дуже надійні і відносно прості. У несучий кістяк входять такі ЮМЗ запчастини корпус трансмісії і муфти зчеплення, а також полурама. На ній встановлено двигун і передній міст.

Навіть довговічна техніка потребує правильного ремонті. Найпопулярніша модель сільхозтехніки ЮМЗ знята з конвеєра в 2001 році, запасні частини на неї затребувані.

КУПИТИ ЗАПЧАСТИНИ НА ЮМЗ 6 В УКРАЇНІ

Кількість пропозицій на ринку запасних деталей для тракторів ЮМЗ в Україні дуже багато, відповідно купити запчастини на трактор ЮМЗ 6 не складає труднощів. Ціна на запчастини ЮМЗ на «живих» ринках і в інтернеті може значно відрізняться.

Головні якості нашого підприємства - компетентність і сервіс. Вкрай важливі фотографії та характеристики запчастини на ЮМЗ з найменуваннями, які представлені у нас сайті. Якщо ви не знаєте, чи потрібна ця позиція в конкретній ситуації, і чи підійде вона, то в такому випадку наші менеджери допоможуть вам розібратися в проблемі і купити запчастини ЮМЗ.

Ми спростили формування заявки для наших клієнтів, це займе трохи часу. Є можливість ввести деталі оплати і доставки при оформленні замовлення, або піти легким способом: вказати телефон для зворотного дзвінка, з вами зв'яжеться менеджер і оформить замовлення.

АГРО-ДНІПРО ЗАПЧАСТИНИ ЮМЗ

У нас власне виробництво на якісному обладнанні, ми впевнені в доброякісності нашої продукції. Безперебійні поставки комплектуючих на даний тип сільгосптехніки дає нам можливість мати в наявності понад 98% всіх деталей на ЮМЗ 6. Ми продаємо комплектуючі до агрегатів з 2000-го року. За цей час організована власна лінія виробництва запасних частин для тракторів ЮМЗ. Співпрацюємо з найбільшими виробниками в даній галузі торгівлі та організаціями вантажоперевезень, які працюють не тільки по Україні, а й по деяких країнах СНД.